2 rooms apartment of 60m² in Södertälje

Hovsjö Matcenter, Björnövägen 10, 151 45 Södertälje, Sweden

8 393 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 02-04-2026

apartment for rent at Södertälje

Just nu erbjuder vi en tidsbegränsad hyresrabatt på denna lägenhet. Erbjudandet innebär att du får motsvarande 2 månadshyror i rabatt, fördelat över det första året. Läs mer nedan: Renoverad lägenhet med fantastisk utsikt från våning 7, stora fönster med mycket ljusinsläpp. Modernt kök i anslutning till inglasad balkong samt renoverat badrum med plastmatta. Parkering- och garageplats finns att hyra. Klicka på länken nedan för 360 bilder inifrån lägenheten. https://view.ricoh360.com/5f755538-48e6-412a-a9fd-2406fb53cbbf?type=compact Mer information om erbjudandet: Ordinarie hyra: 10 071 kr/mån Total rabatt: 20 142 kr Fördelat över 12 månader: 1 678 kr/mån Det innebär att du under det första året betalar 8 393 kr/mån. Efter 12 månader återgår hyran till ordinarie nivå. Villkor: För att ta del av erbjudandet behöver hyresavtalet vara signerat senast 1 maj.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

8 393 kr

Rental period

Unlimited

Available from

02-04-2026

Balcony

Yes

Garage

Yes

Parking

Yes

Price per m²

140 kr

Map

The listing is located at Hovsjö Matcenter, Björnövägen 10, 151 45 Södertälje, Sweden

Loading map