Ribby allé, 137 41 Västerhaninge, Sweden
11 765 kr / month
HYRAN I Lägenheten ingår Tv-basutbud samt bredband 10/10 via Telia. Varmvatten debiteras efter förbrukning. El tecknas separat med Vattenfall. NÄROMRÅDE Ribby Ängar är ett naturnära och modernt område med småstadskaraktär. 8 minuterspromenad till Ribby Skolan 10-15 minuters promenad till Västerhaninge Centrum 10-15 minuterspromenad till Västerhaninge Pendeltågstation 10-15 minuterspromenad till Hälsocentralen Akka 20 minuterspromenad till Hanvedens IP 30 minuter till centralstationen med pendeltåg PARKERING Våra lediga parkeringsplatser publiceras på willhem.se/parkering. Lägenheten hyrs ut på digital visning. Välkommen med din ansökan!
HYRAN I Lägenheten ingår Tv-basutbud samt bredband 10/10 via Telia. Varmvatten debiteras efter förbrukning. El tecknas separat med Vattenfall. NÄROMRÅDE Ribby Ängar är ett naturnära och modernt område med småstadskaraktär. 8 minuterspromenad till Ribby Skolan 10-15 minuters promenad till Västerhaninge Centrum 10-15 minuterspromenad till Västerhaninge Pendeltågstation 10-15 minuterspromenad till Hälsocentralen Akka 20 minuterspromenad till Hanvedens IP 30 minuter till centralstationen med pendeltåg PARKERING Våra lediga parkeringsplatser publiceras på willhem.se/parkering.
Lägenheten hyrs ut på digital visning. Välkommen med din ansökan!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
11 765 kr
Rental period
Unlimited
Available from
09-04-2026
Parking
Yes
Price per m²
196 kr
Ribby allé, 137 41 Västerhaninge, Sweden
Loading map