Solsundavägen 3B, 131 46 Nacka, Sweden
30 000 kr / month
🏡 Solsundavägen 3B, Nacka En rymlig och ljus bostad belägen på en attraktiv adress i ett lugnt och grönt villaområde i Nacka, med närhet till både vatten, natur och stadens service. Fastigheten utgör ett större hus med sex rum, fördelade på generösa sällskapsytor och flera sovrum. Interiören präglas av ljusa färger, stora fönster och öppen planlösning, vilket ger en luftig och trivsam atmosfär. På entréplanet finns kök, vardagsrum och matsal med direkt utgång till trädgård. Övre plan rymmer sovrum, badrum och arbets-/gästrum. Det finns parkering eller garage i anslutning till byggnaden. Läget på Solsundavägen ger snabb tillgång till centrala Stockholm via Värmdöleden, samt närhet till busskommunikationer, skolor, förskolor, naturreservat och badplatser.
🏡 Solsundavägen 3B, Nacka En rymlig och ljus bostad belägen på en attraktiv adress i ett lugnt och grönt villaområde i Nacka, med närhet till både vatten, natur och stadens service. Fastigheten utgör ett större hus med sex rum, fördelade på generösa sällskapsytor och flera sovrum. Interiören präglas av ljusa färger, stora fönster och öppen planlösning, vilket ger en luftig och trivsam atmosfär.
På entréplanet finns kök, vardagsrum och matsal med direkt utgång till trädgård. Övre plan rymmer sovrum, badrum och arbets-/gästrum. Det finns parkering eller garage i anslutning till byggnaden. Läget på Solsundavägen ger snabb tillgång till centrala Stockholm via Värmdöleden, samt närhet till busskommunikationer, skolor, förskolor, naturreservat och badplatser.
Property type
apartment
Rooms
6
Size
186 m²
Price
30 000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
10-10-2025
Price per m²
161 kr
The listing is located at Solsundavägen 3B, 131 46 Nacka, Sweden
Loading map