Listed yesterday
Vega Allé 106, 136 57 Vega, Sweden
5 669 kr / month
HYRAN Vi tillämpar individuell mätning och debitering (IMD) varmvatten-förbrukning. El tecknas separat med Vattenfall. Kombimaskin ingår i lägenheten. PARKERING Parkeringar publiceras på Willhems hemsida. EXMEMPElRITNING Observera att avvikelser kan förekomma på planritningen
HYRAN Vi tillämpar individuell mätning och debitering (IMD) varmvatten-förbrukning. El tecknas separat med Vattenfall. Kombimaskin ingår i lägenheten.
PARKERING Parkeringar publiceras på Willhems hemsida. EXMEMPElRITNING Observera att avvikelser kan förekomma på planritningen
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
5 669 kr
Rental period
Unlimited
Available from
21-05-2026
Parking
Yes
Price per m²
210 kr
The listing is located at Vega Allé 106, 136 57 Vega, Sweden
Loading map