Listed today
Afro Beauty Essence, Söderholmsstigen, 127 43 Stockholm, Sweden
9 912 kr / month
Välkommen till denna fräscha lägenhet på 42 kvm i populära Vårberg! Här erbjuds ett modernt boende med bra planlösning och ljusa ytskikt. Öppen planlösning i kök/vardagsrum. Lägenheten är perfekt för dig som söker en stilren och funktionell bostad i en växande stadsdel. Hyran är 9912 kr per månad. I Vårberg bor du med utmärkta kommunikationer till Stockholm city och närhet till grönområden, service och alla nödvändiga bekvämligheter. Här finns allt du behöver för ett bekvämt boende, och områdets pågående utveckling gör det ännu mer attraktivt. Utöver hyran tillkommer ett obligatoriskt tillägg för bredband 100/100 samt TV från Telia om 499 kr/mån. Hyran avser 2025 års hyresnivå.
Välkommen till denna fräscha lägenhet på 42 kvm i populära Vårberg! Här erbjuds ett modernt boende med bra planlösning och ljusa ytskikt. Öppen planlösning i kök/vardagsrum. Lägenheten är perfekt för dig som söker en stilren och funktionell bostad i en växande stadsdel. Hyran är 9912 kr per månad. I Vårberg bor du med utmärkta kommunikationer till Stockholm city och närhet till grönområden, service och alla nödvändiga bekvämligheter.
Här finns allt du behöver för ett bekvämt boende, och områdets pågående utveckling gör det ännu mer attraktivt. Utöver hyran tillkommer ett obligatoriskt tillägg för bredband 100/100 samt TV från Telia om 499 kr/mån. Hyran avser 2025 års hyresnivå.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
42 m²
Price
9 912 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Price per m²
236 kr
The listing is located at Afro Beauty Essence, Söderholmsstigen, 127 43 Stockholm, Sweden
Loading map