2 rooms apartment of 55m² in Storå

Stationsvägen 14, 711 76 Storå, Sweden

6 400 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-12-2025

apartment for rent at Storå

Varmt välkommen till nyrenoverad utmärkt familjelägenhet med balkong. Vid tecknande före 31/1 erbjuds en fri månadshyra! 2:a ca 6400kr/mån (56kvm - 61kvm) Lungt område när kommunikation och Natur, skola upp till årskurs 9 samt mataffär, pizzeria i närheten.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

55 m²

Price

6 400 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-12-2025

Balcony

Yes

Price per m²

116 kr

Map

The listing is located at Stationsvägen 14, 711 76 Storå, Sweden

Loading map