3 rooms apartment of 62m² in Timrå District

Bryggargatan 3A, 861 31 Timrå, Sweden

9 371 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 27-04-2026

apartment for rent at Timrå

Nyligen renoverad lägenhet med öppen planlösning i vardagsrum/kök. Ett större sovrum och ett mindre gästrum/kontor. Genomgående parkettgolv, vitmålade väggar, helt nytt kök med diskmaskin och spishäll. Helkaklat badrum med golvvärme. Inglasad balkong mot havet. Centralt belägen i Timrå med nära till förskola och skola, gångavstånd till resecentrum, affär, och de fina promenadstråken längs fjärden. Gemensam tvättstuga på gården, även möjlighet att sätta in egen kombimaskin i lägenheten. Hiss finns i huset. I mån av plats kan motorvärmarplats på gården hyras. Öppet fiber, Tv paket Telia Bas ingår i hyran.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

62 m²

Price

9 371 kr

Rental period

Unlimited

Available from

27-04-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Rural

Yes

Price per m²

151 kr

Map

The listing is located at Bryggargatan 3A, 861 31 Timrå, Sweden

Loading map