Listed yesterday

3 rooms apartment of 74m² in Tranås

Vegagatan, 573 37 Tranås, Sweden

9 332 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 21-05-2026

apartment for rent at Tranås

Välkomna till Ekmarksberg! Här bor du med närhet till skolor, matbutiker, idrottsanläggningar samt centrum och Tranås Storgata med allt den har att erbjuda. Som boende i Ekmarksberg har man även natur och grönområden som nära granne. Bekvämt belägen på första våningen ligger denna ljusa hemtrevliga hörnlägenhet om 3 rok. Kök med bra förvaring, hel kyl och frys samt diskmaskin. Det helkaklade badrummet är utrustat med både tvättmaskin och torktumlare. Parkering och garage finns i området och hyrs separat. Aktuell status på tillgänglighet kollas vid intresse. Öppen fiber via Zitius (Telia) Varmt välkommen med er ansökan! För frågor kontakta vår uthyrare på [email protected] / 010-178 58 52

Property type

apartment

Rooms

3

Size

74 m²

Price

9 332 kr

Rental period

Unlimited

Available from

21-05-2026

Garage

Yes

Parking

Yes

Price per m²

126 kr

Map

The listing is located at Vegagatan, 573 37 Tranås, Sweden

Loading map