Listed today
Kungsgatan 70B, 461 35 Trollhättan, Sweden
8 904 kr / month
OBS! Lägenheten hyrs ut genom digital visning. 3D-visningen hittar ni i annonsen på HomeQ. *Ingen fysisk visning* OM LÄGENHETEN Välkommen till denna 2rok! Lägenheten är ljus och rymlig och har balkong längs vardagsrummet. Diskmaskin och tvättmaskin ingår till lägenhet. PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. ÖVRIGT Hyran inkluderar värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Tillhörande förråd finns. Välkommen att söka!
OBS! Lägenheten hyrs ut genom digital visning. 3D-visningen hittar ni i annonsen på HomeQ. *Ingen fysisk visning* OM LÄGENHETEN Välkommen till denna 2rok! Lägenheten är ljus och rymlig och har balkong längs vardagsrummet. Diskmaskin och tvättmaskin ingår till lägenhet. PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor.
Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. ÖVRIGT Hyran inkluderar värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Tillhörande förråd finns. Välkommen att söka!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
8 904 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
127 kr
The listing is located at Kungsgatan 70B, 461 35 Trollhättan, Sweden
Loading map