Listed today
Slättbergsvägen 18A, 461 39 Trollhättan, Sweden
9 045 kr / month
OM LÄGENHETEN Välkommen till denna 3ROK! En ljus, trevlig, lägenhet! Balkong, Fiskbensparkett i vardagsrummet. Lägenheten har bland annat Kök med diskmaskin och gott om utrymme, helkaklat badrum med tvättmaskin, ljusa ytskikt. ÖVRIGT Hyran inkluderar värme, vatten, samt Telias Tv-paket "Lagom". Telias fibernät finns indragen i alla lägenheter och hyresgästen får själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni. Tillhörande förråd finns. Lägenheten hyrs ut på digitalvisning! Välkommen med din ansökan!
OM LÄGENHETEN Välkommen till denna 3ROK! En ljus, trevlig, lägenhet! Balkong, Fiskbensparkett i vardagsrummet. Lägenheten har bland annat Kök med diskmaskin och gott om utrymme, helkaklat badrum med tvättmaskin, ljusa ytskikt. ÖVRIGT Hyran inkluderar värme, vatten, samt Telias Tv-paket "Lagom".
Telias fibernät finns indragen i alla lägenheter och hyresgästen får själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni. Tillhörande förråd finns. Lägenheten hyrs ut på digitalvisning! Välkommen med din ansökan!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
77 m²
Price
9 045 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
117 kr
The listing is located at Slättbergsvägen 18A, 461 39 Trollhättan, Sweden
Loading map