Listed today
Nonno Antonio, Kungsgatan 38, 461 30 Trollhättan, Sweden
7 987 kr / month
Nu kan vi erbjuda en stor 1 rum & kök på Kungsgatan 36 i Trollhättan. Lägenheten är disponerad på 48 kvm, köket är utrustat med induktionshäll, diskmaskin och inbyggd mikrovågsugn. I hyran ingår värme & varmvatten. Fastigheten har tvättstuga på varje våningsplan. Kungsgatan ligger centralt i Trollhättan. Du har nära till butiker, restauranger, gym & stadsparker. Du har även nära till Högskolan Väst & Folkuniversitetet. Vänligen lämna din intresseanmälan nedan!
Nu kan vi erbjuda en stor 1 rum & kök på Kungsgatan 36 i Trollhättan. Lägenheten är disponerad på 48 kvm, köket är utrustat med induktionshäll, diskmaskin och inbyggd mikrovågsugn. I hyran ingår värme & varmvatten. Fastigheten har tvättstuga på varje våningsplan.
Kungsgatan ligger centralt i Trollhättan. Du har nära till butiker, restauranger, gym & stadsparker. Du har även nära till Högskolan Väst & Folkuniversitetet. Vänligen lämna din intresseanmälan nedan!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
49 m²
Price
7 987 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-05-2026
Price per m²
163 kr
The listing is located at Nonno Antonio, Kungsgatan 38, 461 30 Trollhättan, Sweden
Loading map