Listed today
Villagatan 18B, 523 32 Ulricehamn, Sweden
6 790 kr / month
Trevlig & ljus lägenhet med balkong på Grönahögsvägen 18B, Ulricehamn! Gemensam tvättstuga i källaren. Förråd. Parkering finns att hyra. Tillträde 1 juli eller enligt överenskommelse. Välkommen med din intresseanmälan!
Trevlig & ljus lägenhet med balkong på Grönahögsvägen 18B, Ulricehamn! Gemensam tvättstuga i källaren. Förråd.
Parkering finns att hyra. Tillträde 1 juli eller enligt överenskommelse. Välkommen med din intresseanmälan!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
6 790 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
113 kr
The listing is located at Villagatan 18B, 523 32 Ulricehamn, Sweden
Loading map