Erik Dahlbergsvägen, 643 30 Vingåker, Sweden
6 962 kr / month
Just nu erbjuder vi nykundsrabatt till dig som inte bott hos oss tidigare! Du får 1 000 kr i rabatt per månad under ett år oavsett lägenhetsstorlek i vårt bestånd i Vingåker, Rejmyre och Högsjö. Detta gäller endast vid nytecknande av avtal. Kan inte kombineras med andra erbjudanden och rabatter. Kontakta oss så berättar vi mer!
Just nu erbjuder vi nykundsrabatt till dig som inte bott hos oss tidigare! Du får 1 000 kr i rabatt per månad under ett år oavsett lägenhetsstorlek i vårt bestånd i Vingåker, Rejmyre och Högsjö.
Detta gäller endast vid nytecknande av avtal. Kan inte kombineras med andra erbjudanden och rabatter. Kontakta oss så berättar vi mer!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
6 962 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-10-2025
Price per m²
102 kr
The listing is located at Erik Dahlbergsvägen, 643 30 Vingåker, Sweden
Loading map