Listed 4 days ago
Furuliden 7, 577 71 Virserum, Sweden
6 200 kr / month
I ett mysigt och lugnt samhälle med naturen runt hörnet – men ändå all service på gångavstånd – hittar du den här trevliga lägenheten! 🌿 Letar du efter ett nytt hem som kombinerar komfort, modern standard och rimlig hyra? 🏡 Denna nyrenoverade 3:a i Virserum erbjuder moderna ytor, genomtänkta detaljer och bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare – allt för att du ska trivas från dag ett. En nyrenoverad 3:a i lugnt läge med fantastisk utsikt – högst upp i huset, men ändå endast två trappor upp tack vare suterrängtomt. Lägenheten har varmhyra, fiberanslutning och en rymlig balkong med tak och eluttag. Parkering finns precis vid huset. 👉 Är du intresserad? Hör gärna av dig för mer information Inflyttning enligt överenskommelse. Möjlighet till tidig inflyttning finns!
I ett mysigt och lugnt samhälle med naturen runt hörnet – men ändå all service på gångavstånd – hittar du den här trevliga lägenheten! 🌿 Letar du efter ett nytt hem som kombinerar komfort, modern standard och rimlig hyra? 🏡 Denna nyrenoverade 3:a i Virserum erbjuder moderna ytor, genomtänkta detaljer och bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare – allt för att du ska trivas från dag ett.
En nyrenoverad 3:a i lugnt läge med fantastisk utsikt – högst upp i huset, men ändå endast två trappor upp tack vare suterrängtomt. Lägenheten har varmhyra, fiberanslutning och en rymlig balkong med tak och eluttag. Parkering finns precis vid huset. 👉 Är du intresserad? Hör gärna av dig för mer information Inflyttning enligt överenskommelse. Möjlighet till tidig inflyttning finns!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
62 m²
Price
6 200 kr
Rental period
Unlimited
Available from
06-05-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
100 kr
The listing is located at Furuliden 7, 577 71 Virserum, Sweden
Loading map