Listed yesterday
Brogatan 3B, 862 31 Njurunda District, Sweden
11 218 kr / month
Våra lägenheter förmedlas utan kö via vår egen ansökningsprocess. Först till kvarn gäller för sökande som uppfyller våra riktlinjer. Ansökan är kostnadsfri och du får alltid återkoppling från oss. Våra uthyrare nås på: ansok. eller telefon . Nu har vi nöjet att erbjuda dig denna renoverade lägenhet i natursköna Kvissleby. Här bor du med grönskande natur runt knuten och bara 20 minuter från centrala stan i Sundsvall. Välkommen med din ansökan! När lägenheten år 2020 totalrenoverades lades en ekparkett i samtliga rum och alla väggar målades vita. Badrummet har både kaklade ...
Våra lägenheter förmedlas utan kö via vår egen ansökningsprocess. Först till kvarn gäller för sökande som uppfyller våra riktlinjer. Ansökan är kostnadsfri och du får alltid återkoppling från oss. Våra uthyrare nås på: ansok. eller telefon . Nu har vi nöjet att erbjuda dig denna renoverade lägenhet i natursköna Kvissleby.
Här bor du med grönskande natur runt knuten och bara 20 minuter från centrala stan i Sundsvall. Välkommen med din ansökan! När lägenheten år 2020 totalrenoverades lades en ekparkett i samtliga rum och alla väggar målades vita. Badrummet har både kaklade ...
Property type
apartment
Rooms
3
Size
87 m²
Price
11 218 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
129 kr
The listing is located at Brogatan 3B, 862 31 Njurunda District, Sweden
Loading map