1 room apartment of 50m² in Norrköping

Gabrielsbergsgatan 10A, 602 14 Norrköping, Sweden

6 375 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

apartment for rent in Brunnegatan 3 D, Norrköping, Norr

Just nu erbjuder vi en hyresrabatt på 1000kr/månad för nytecknande av avtal. Hyreserbjudandet gäller under hela ditt första boende år. Hyran i annonsen är angiven efter rabattavdraget.. 2 rum och kök om ca. 50kvm som du kan sätta din prägel på. Bra kommunikationer i form av spårvagnsförbindelser, där du på 10 minuter tar dig in till Norrköpings resecentrum och stadskärnan. Trevliga grönytor runt huset med sittbänkar. Fastigheten har individuell mätning av Varmvatten och El, denna kostnad tillkommer utöver hyran. Alla över 18 år är välkomna att söka lägenhet hos HSB Östra, men HSB-medlemmar och bosparare i HSB har förtur till våra hyreslägenheter. Vill du bli HSB-medlem eller bosparare? Klicka på MEDLEM eller BOSPAR uppe i menyn. Håll koll på din ansökan genom att logga in på Mitt HSB och klicka i notifieringar på din profil. Då får du e-post när det händer något i din ansökan – smart och enkelt! Läs mer om våra riktlinjer för att hyra lägenhet under ”Om fastigheten-Läs mer om fastigheten-Mer info”.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

50 m²

Price

6 375 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

128 kr

Map

The listing is located at Gabrielsbergsgatan 10A, 602 14 Norrköping, Sweden

Loading map