Listed yesterday

2 rooms apartment of 54m² in Bunkeflostrand

Skräddarebyn 4b, 218 36 Bunkeflostrand, Sweden

9 321 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

apartment for rent in Bunkeflostrand

Välkommen till denna 2 rum och kök i Bunkeflostrand, Skräddarebyn. Lägenheten ligger på första våningen. Parkeringsplatser finns tillgängliga i området och hyrs separat. Diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare finns i lägenheten. Externt förråd finns ej. Deposition tillkommer om 1-3 månadshyror på första hyresavin. Tv-kanaler och bredbandsuttag ingår i hyran, hyresgästen behöver skaffa eget internetabonnemang om så önskas. Tänk på att vara noggrann med att fylla i alla nödvändiga uppgifter som efterfrågas då det ökar dina chanser till att bli erbjuden en lägenhet. Bilderna i annonsen är exempelbilder och generella för denna fastighet. Se planritning för korrekt planlösning samt övrig info i annons. OBS: Vi reserverar oss för att en hyreshöjning kan ske mellan annonspublicering, kontraktsskrivning och tillträdesdatum. Hyran kan även komma att ändras innan kontraktsskrivning om standardförbättring sker i lägenheten.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

54 m²

Price

9 321 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Parking

Yes

Price per m²

173 kr

Map

The listing is located at Skräddarebyn 4b, 218 36 Bunkeflostrand, Sweden

Loading map