5 rooms apartment of 148m² in Katrineholm

Hantverkaregatan, 641 30 Katrineholm, Sweden

15 293 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

apartment for rent in Hantverkaregatan 10, 641 30 Katrineholm

Abonnemang bredband tecknas av dig som kund Balkong Bredband Telia Öppen fiber (höghastighetsfiber) Diskmaskin Elektroniskt passagesystem finns Förberedd för tvättmaskin Gemensam tvättstuga finns Portkod Vatten (varm & kall) ingår Värme inkluderad i hyra Öppen spis Vardagsrum

Property type

apartment

Rooms

5

Size

148 m²

Price

15 293 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Balcony

Yes

Price per m²

103 kr

Map

The listing is located at Hantverkaregatan, 641 30 Katrineholm, Sweden

Loading map