Listed today
Lantmannavägen 6-8, 461 60 Trollhättan, Sweden
7 787 kr / month
Våra lägenheter förmedlas utan kö via vår egen ansökningsprocess. Först till kvarn gäller för sökande som uppfyller våra riktlinjer. Ansökan är kostnadsfri och du får alltid återkoppling från oss. Välkommen till en välplanerad 2:a om 55 kvm på 2a våningen. Hyra: 7 787 kr/mån Om lägenheten: -Ljusa ytskikt och fint ekparkettgolv -Rymlig hall med praktisk skjutdörrsgarderob -Helkaklat badrum med golvvärme och duschvägg i glas -Tvättmaskin och torktumlare i lägenheten -Modernt kök med diskmaskin och rostfria vitvaror -Balkong -Förråd i källaren 3D-visning finns av liknande lägenhet för att visa standarden i lägenheten. Planlösning och storleken är från en 4 rum och kök. Välkommen ...
Våra lägenheter förmedlas utan kö via vår egen ansökningsprocess. Först till kvarn gäller för sökande som uppfyller våra riktlinjer. Ansökan är kostnadsfri och du får alltid återkoppling från oss. Välkommen till en välplanerad 2:a om 55 kvm på 2a våningen. Hyra: 7 787 kr/mån Om lägenheten: -Ljusa ytskikt och fint ekparkettgolv -Rymlig hall med praktisk skjutdörrsgarderob -Helkaklat badrum med golvvärme och duschvägg i glas -Tvättmaskin och torktumlare i lägenheten -Modernt kök med diskmaskin och rostfria vitvaror -Balkong -Förråd i källaren 3D-visning finns av liknande lägenhet för att visa standarden i lägenheten.
Planlösning och storleken är från en 4 rum och kök. Välkommen ...
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
7 787 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Balcony
Yes
Price per m²
142 kr
The listing is located at Lantmannavägen 6-8, 461 60 Trollhättan, Sweden
Loading map