Listed today
Gånglåtsvägen 65, 215 79 Malmö, Sweden
9 035 kr / month
Om bostaden Välkommen att söka denna trivsamma 2 rum och kök om 53 kvm, belägen på våning 2 av 3. Observera att hiss inte finns i fastigheten. Köket har vit inredning med mörk bänkskiva och är utrustat med vitvaror såsom diskmaskin, induktionshäll med varmluftsugn samt kyl och frys. Badrummet är helkaklat i vitt med mörkt klinkergolv och golvvärme. Här finns duschväggar, handdukstork samt tvättpelare för extra bekvämlighet. Hall och kök har mörkt vinylklickgolv, medan sovrum och vardagsrum får parkettgolv som skapar en varm och enhetlig känsla i bostaden. Lägenheten saknar balkong. Välkommen med din ansökan! Observera att bilderna är exempelbilder som visar lägenhetens standard samt förslag på möjlig inredning. Hyresinformation I hyran ingår avgift för kabel-TV, värme och kallvatten. Individuell mätning av varmvatten tillämpas, vilket innebär att ni betalar för den mängd varmvatten som ni förbrukar. Denna kostnad debiteras i efterhand på hyresavin. Hyran avser 2026-års hyresnivå. Utrymmen Gemensam tvättstuga och förråd finns i fastigheten. Innergården har stora grönytor och är barnvänlig. P-plats finns att hyra via separat kö, dock i mån av plats.
Om bostaden Välkommen att söka denna trivsamma 2 rum och kök om 53 kvm, belägen på våning 2 av 3. Observera att hiss inte finns i fastigheten. Köket har vit inredning med mörk bänkskiva och är utrustat med vitvaror såsom diskmaskin, induktionshäll med varmluftsugn samt kyl och frys. Badrummet är helkaklat i vitt med mörkt klinkergolv och golvvärme. Här finns duschväggar, handdukstork samt tvättpelare för extra bekvämlighet. Hall och kök har mörkt vinylklickgolv, medan sovrum och vardagsrum får parkettgolv som skapar en varm och enhetlig känsla i bostaden. Lägenheten saknar balkong.
Välkommen med din ansökan! Observera att bilderna är exempelbilder som visar lägenhetens standard samt förslag på möjlig inredning. Hyresinformation I hyran ingår avgift för kabel-TV, värme och kallvatten. Individuell mätning av varmvatten tillämpas, vilket innebär att ni betalar för den mängd varmvatten som ni förbrukar. Denna kostnad debiteras i efterhand på hyresavin. Hyran avser 2026-års hyresnivå. Utrymmen Gemensam tvättstuga och förråd finns i fastigheten. Innergården har stora grönytor och är barnvänlig. P-plats finns att hyra via separat kö, dock i mån av plats.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
9 035 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Elevator
Yes
Balcony
Yes
Rural
Yes
Price per m²
170 kr
The listing is located at Gånglåtsvägen 65, 215 79 Malmö, Sweden
Loading map