4 rooms apartment of 105m² in Vårgårda

Gullhögskolan, Parkgatan 18, 447 31 Vårgårda, Sweden

11 096 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

apartment for rent in Parkgatan 18C

Värme, P-plats och Tele 2:s kabel-TV ingår i hyran Bredband finns till extra avgift. Är du intresserad av just denna lägenheten? Skicka in din intresseanmälan längre ned på sidan!

Property type

apartment

Rooms

4

Size

105 m²

Price

11 096 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

106 kr

Map

The listing is located at Gullhögskolan, Parkgatan 18, 447 31 Vårgårda, Sweden

Loading map