2 rooms apartment of 59m² in Katrineholm

Tegnérvägen 1-3, 641 36 Katrineholm, Sweden

7 371 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

apartment for rent in Tegnérvägen 3 B, 641 36 Katrineholm

Abonnemang bredband tecknas av dig som kund Balkong Bredband Telia Öppen fiber (höghastighetsfiber) Diskmaskin Gemensam tvättstuga finns Portkod Tvättmaskin Vatten (varm & kall) ingår Värme inkluderad i hyra

Property type

apartment

Rooms

2

Size

59 m²

Price

7 371 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Balcony

Yes

Price per m²

125 kr

Map

The listing is located at Tegnérvägen 1-3, 641 36 Katrineholm, Sweden

Loading map