Listed yesterday

2 rooms apartment of 62m² in Trelleborg

Salviavägen, 231 38 Trelleborg, Sweden

9 914 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

apartment for rent in Trelleborg Norr

Nyrenoverad och stilren tvårummare med egen uteplats – ett hem som kombinerar modern komfort med hög trivselfaktor. Lägenheten erbjuder ett enhetligt och ljust intryck med vitmålade väggar och genomgående parkettgolv som skapar en varm och inbjudande känsla. Det nyrenoverade köket i tidlös vit design är fullt utrustat med induktionshäll, inbyggnadsugn med varmluft och diskmaskin – perfekt för både vardag och sociala tillfällen. Det helrenoverade badrummet är smakfullt utformat med vitt kakel på väggarna och stilren grå klinker på golvet. Här finns dusch, handdukstork samt både tvättmaskin och torktumlare för extra bekvämlighet i vardagen. Från köket når du den egna uteplatsen – en härlig förlängning av bostaden och en perfekt plats för morgonkaffet eller avkoppling i friska luften. För din trygghet är lägenheten även utrustad med säkerhetsdörr. Ett modernt och inflyttningsklart boende med det lilla extra! Det är inte tillåtet att röka i lägenheten eller på balkongen. Observera att du som är hyresgäst hos TrelleborgsHem måste ha bott i din nuvarande lägenhet i minst 12 månader innan du kan bli tilldelad en ny lägenhet hos TrelleborgsHem. Bilder från aktuell lägenhet.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

62 m²

Price

9 914 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Balcony

Yes

Price per m²

160 kr

Map

The listing is located at Salviavägen, 231 38 Trelleborg, Sweden

Loading map