Listed today

1 room apartment of 48m² in Trelleborg

Engelbrektsgatan, 231 33 Trelleborg, Sweden

8 577 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

apartment for rent in Trelleborg Öster

Välkommen till denna fina enrummare på Guldkanten. Vitmålade väggar Ljusgrå golvmatta Helkaklat rymligt badrum med handdukstork och duschväggar Spis med induktionshäll och varmluftsugn Diskmaskin Säkerhetsdörr Trädgård med lusthus, odlingslådor och grillplats I hyran ingår värme, vatten och hushållsel Lägenheten är rökfri liksom övriga utrymmen Vissa avvikelser på bilderna kan förekomma Observera att du som är hyresgäst hos TrelleborgsHem måste ha bott i din nuvarande lägenhet i minst 12 månader innan du kan bli tilldelad en ny lägenhet hos TrelleborgsHem.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

48 m²

Price

8 577 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Garden

Yes

Rural

Yes

Price per m²

179 kr

Map

The listing is located at Engelbrektsgatan, 231 33 Trelleborg, Sweden

Loading map