Listed today
Backegårdsskolan, Universumsgatan 39, 415 20 Gothenburg, Sweden
8 478 kr / month
Välkommen hem till Bergsjöhöjd! Här kan vi nu erbjuda en välplanerad 2 rum och kök från 2023 med öppen planlösning och ljusa materialval. Lägenheten är på 55 kvm och är försedd med en rymlig balkong. På planritningen kan du se vart i huset lägenheten är belägen och i vilket väderstreck den ligger. I lägenheten finns följande: -Diskmaskin -Mikrovågsugn -Kombinerad tvättmaskin och torktumlare -Förråd i källaren I hyran som marknadsförts ingår inte kostnad för el och vatten då du betalar för din faktiska förbrukning. Observera att bilderna i annonsen är exempelbilder. Avvikelser från planritningen kan ...
Välkommen hem till Bergsjöhöjd! Här kan vi nu erbjuda en välplanerad 2 rum och kök från 2023 med öppen planlösning och ljusa materialval. Lägenheten är på 55 kvm och är försedd med en rymlig balkong. På planritningen kan du se vart i huset lägenheten är belägen och i vilket väderstreck den ligger. I lägenheten finns följande: -Diskmaskin -Mikrovågsugn -Kombinerad tvättmaskin och torktumlare -Förråd i källaren I hyran som marknadsförts ingår inte kostnad för el och vatten då du betalar för din faktiska förbrukning.
Observera att bilderna i annonsen är exempelbilder. Avvikelser från planritningen kan ...
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
8 478 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Balcony
Yes
Price per m²
154 kr
The listing is located at Backegårdsskolan, Universumsgatan 39, 415 20 Gothenburg, Sweden
Loading map