Listed 3 days ago
Kvarnvägen 10B, 194 39 Upplands Väsby, Sweden
5 907 kr / month
Välkommen till denna charmiga lägenhet med fantastiskt läge i Gamla Väsby! Byggd år 1958 och belägen på Björkvallavägen 10 B, erbjuder denna 1 rum och kök-lägenhet en mysig atmosfär med generösa ytor. Med 42 kvadratmeter och belägen 1 trappa upp, erbjuds en bekväm vardag. Hyra 5907 kr per månad. Nära bussar, pendeltåg och Väsby Centrum.
Välkommen till denna charmiga lägenhet med fantastiskt läge i Gamla Väsby! Byggd år 1958 och belägen på Björkvallavägen 10 B, erbjuder denna 1 rum och kök-lägenhet en mysig atmosfär med generösa ytor.
Med 42 kvadratmeter och belägen 1 trappa upp, erbjuds en bekväm vardag. Hyra 5907 kr per månad. Nära bussar, pendeltåg och Väsby Centrum.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
42 m²
Price
5 907 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
141 kr
The listing is located at Kvarnvägen 10B, 194 39 Upplands Väsby, Sweden
Loading map