Listed 4 days ago
Messingsgatan, 194 77 Upplands Väsby, Sweden
5 655 kr / month
Välkommen till denna välplanerade lägenhet på Upplysningens väg 13. Byggår 2011, detta ljusa och öppna boende erbjuder ett rum och kokvrå, perfekt för den som söker bekvämt boende i hjärtat av Messingen. Med en storlek på 25 kvadratmeter och belägen på första våningen, erbjuder denna lägenhet en bekväm och trivsam livsmiljö.
Välkommen till denna välplanerade lägenhet på Upplysningens väg 13. Byggår 2011, detta ljusa och öppna boende erbjuder ett rum och kokvrå, perfekt för den som söker bekvämt boende i hjärtat av Messingen.
Med en storlek på 25 kvadratmeter och belägen på första våningen, erbjuder denna lägenhet en bekväm och trivsam livsmiljö.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
5 655 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
226 kr
The listing is located at Messingsgatan, 194 77 Upplands Väsby, Sweden
Loading map