Listed today

3 rooms apartment of 70m² in Malmö

Ehrensvärdsgatan, 212 11 Malmö, Sweden

9 571 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

apartment for rent in Värnhem

Hall: Färg väggar: Vita Golv: Parkett Förvaring: Garderob Kök: Utrustning: Spis med keramikhäll, fläkt och kyl/frys ( diskmaskin kan inte installeras). Färg på köksinredning: vit Färg väggar: Roströd Golv: Trägolv Vardagsrum Färg väggar: Ljusa Golv: Parkett sovrum 1 Färg väggar: Vitmålade Golv: Parkett sovrum 2 Färg väggar: Beige Golv: Parkett Förvaring: Garderober Badrum Utrustning: dusch, handfat, wc, spegelskåp och handdukstork Väggar: Helkaklat Golv: Klinker Övrigt: Säkerhetsdörr: Ja Förråd: Källare Avtal kan tecknas from 1 juli om så önskas.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

9 571 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

137 kr

Map

The listing is located at Ehrensvärdsgatan, 212 11 Malmö, Sweden

Loading map