Listed today
Linjetvågatan 1, 212 52 Malmö, Sweden
8 368 kr / month
Välplanerad 1 rum och kök på 35 kvm. Hela lägenheten kommer att målas i vitt. Lägenheten är yteffektivt planerad och den tilltagna takhöjden tillsammans med stora fönsterpartier ger ljus och rymd. Lägenheten har en öppen och modern planlösning. På samtliga golv ligger det ekparkett och väggarna är vitmålade. I köket finns diskmaskin, matkvarn för matavfall. Helkaklat badrum med dusch och duschväggar i glas. Badrummet är förberedd för tvättmaskin. Badrummet är utrustad även med handdukstork. I hallen finns säkerhetsdörr. Lägenheten har den nya elstandarden med DCL lamputtag. Observera att garageplats och bilpool finns att hyra via Aimo Park i vår grannfastighet ELINA. Mindre avvikelser på planritning kan förekomma. Värme, vatten och Kabel TV-avgift ingår i hyran.
Välplanerad 1 rum och kök på 35 kvm. Hela lägenheten kommer att målas i vitt. Lägenheten är yteffektivt planerad och den tilltagna takhöjden tillsammans med stora fönsterpartier ger ljus och rymd. Lägenheten har en öppen och modern planlösning. På samtliga golv ligger det ekparkett och väggarna är vitmålade. I köket finns diskmaskin, matkvarn för matavfall. Helkaklat badrum med dusch och duschväggar i glas.
Badrummet är förberedd för tvättmaskin. Badrummet är utrustad även med handdukstork. I hallen finns säkerhetsdörr. Lägenheten har den nya elstandarden med DCL lamputtag. Observera att garageplats och bilpool finns att hyra via Aimo Park i vår grannfastighet ELINA. Mindre avvikelser på planritning kan förekomma. Värme, vatten och Kabel TV-avgift ingår i hyran.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
8 368 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-06-2026
Garage
Yes
Price per m²
239 kr
The listing is located at Linjetvågatan 1, 212 52 Malmö, Sweden
Loading map