Listed yesterday
Östra Varvsgatan 10E, 211 75 Malmö, Sweden
15 369 kr / month
OBS! Vänligen notera att för denna lägenhet godkänns även bostadssökande som endast ansökt till studier för höstterminen 2026. Krav gällande dessa studier finner du under Särskilda krav. Notera också att inflyttning är 1/6. Här kan du se lägenheten digitalt och klicka dig runt 10 mån hyresdebitering, juli och augusti är hyresfria. Välkommen till Stapelbädden 6! Nu är denna större studentlägenhet ledig. Perfekt för dig som vill bo med studiekamrater eller mindre familj. En modern och välplanerad fyra med laminatgolv av ljus träimitation och vitmålade väggar. Kök och vardagsrum i öppen planlösning och helkaklat badrum med dusch. Lägenheten har tre mindre sovrum, två på 7 kvm och ett på 8 kvm. Se planlösningen för att kunna bedöma om lägenheten motsvarar dina önskemål. Stapeln 6 är byggt 2018 och har 167 studentlägenheter. Huset är utformat för att skapa sociala På vår hemsida hittar du mer information och bilder på alla våra studenthus i Malmö OBS! tänk på att det är påsk och kan vara svårt att komma i
OBS! Vänligen notera att för denna lägenhet godkänns även bostadssökande som endast ansökt till studier för höstterminen 2026. Krav gällande dessa studier finner du under Särskilda krav. Notera också att inflyttning är 1/6. Här kan du se lägenheten digitalt och klicka dig runt 10 mån hyresdebitering, juli och augusti är hyresfria. Välkommen till Stapelbädden 6! Nu är denna större studentlägenhet ledig. Perfekt för dig som vill bo med studiekamrater eller mindre familj. En modern och välplanerad fyra med laminatgolv av ljus träimitation och vitmålade väggar.
Kök och vardagsrum i öppen planlösning och helkaklat badrum med dusch. Lägenheten har tre mindre sovrum, två på 7 kvm och ett på 8 kvm. Se planlösningen för att kunna bedöma om lägenheten motsvarar dina önskemål. Stapeln 6 är byggt 2018 och har 167 studentlägenheter. Huset är utformat för att skapa sociala På vår hemsida hittar du mer information och bilder på alla våra studenthus i Malmö OBS! tänk på att det är påsk och kan vara svårt att komma i
Property type
apartment
Rooms
4
Size
60 m²
Price
15 369 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
256 kr
The listing is located at Östra Varvsgatan 10E, 211 75 Malmö, Sweden
Loading map