Listed today
Karl XII:s gatan, 271 50 Ystad, Sweden
5 039 kr / month
Modern och nyrenoverad etta med centralt läge i trivsamt flerfamiljshus. Lägenheten ligger en halv trappa upp från markplan och erbjuder ett bekvämt och lättskött boende med genomgående parkettgolv och nytt kök. Vardagsrum och kokvrå har fönster i sydvästläge som ger fint ljusinsläpp och härlig kvällssol. Lägenheten har även en praktisk klädkammare samt ett mindre, halvkaklat badrum med duschkabin. I fastigheten finns tvättstuga, lägenhetsförråd och cykelförvaring i källaren.
Modern och nyrenoverad etta med centralt läge i trivsamt flerfamiljshus. Lägenheten ligger en halv trappa upp från markplan och erbjuder ett bekvämt och lättskött boende med genomgående parkettgolv och nytt kök. Vardagsrum och kokvrå har fönster i sydvästläge som ger fint ljusinsläpp och härlig kvällssol.
Lägenheten har även en praktisk klädkammare samt ett mindre, halvkaklat badrum med duschkabin. I fastigheten finns tvättstuga, lägenhetsförråd och cykelförvaring i källaren.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
5 039 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
174 kr
The listing is located at Karl XII:s gatan, 271 50 Ystad, Sweden
Loading map