Vattugatan, Påskallavik, Sweden
6 166 kr / month
6166 kr 64 m² -01 Markplanslägenhet om 2 rum och kök med egen ingång, uteplats och balkong! Lägenheten finns i mysiga Påskallavik! Kök med bra plats för köksbord. Två stycken klädkammare! Sovrum med garderober och utgång till balkong. Vardagsrum med stora fönster för bästa ljusinsläpp. Badrum med toalett, handfat och dusch. Möjlighet till tvättmaskin om så önskas! Gemensam tvättstuga samt eget förråd i fastigheten. Fullständig sopsortering i området. Lägenheten är omöblerad vid inflytt. Här bor du med närhet till allt du behöver – skola, förskola, livsmedelsbutik, pizzeria, båthamn med sommarcafé samt vackra promenadstråk längs vattnet. Barnvänligt och grönt område med lekplats och goda parkeringsmöjligheter. Perfekt för dig som vill bo nära havet men ändå ha bekvämt avstånd till Oskarshamn. Här får du ett trivsamt och lättskött boende med allt på plats – redo att flytta in! SVEAFASTIGHETER Org. nr. Olof Palmes gata 13A 111 37 Stockholm
6166 kr 64 m² -01 Markplanslägenhet om 2 rum och kök med egen ingång, uteplats och balkong! Lägenheten finns i mysiga Påskallavik! Kök med bra plats för köksbord. Två stycken klädkammare! Sovrum med garderober och utgång till balkong. Vardagsrum med stora fönster för bästa ljusinsläpp. Badrum med toalett, handfat och dusch. Möjlighet till tvättmaskin om så önskas! Gemensam tvättstuga samt eget förråd i fastigheten. Fullständig sopsortering i området. Lägenheten är omöblerad vid inflytt.
Här bor du med närhet till allt du behöver – skola, förskola, livsmedelsbutik, pizzeria, båthamn med sommarcafé samt vackra promenadstråk längs vattnet. Barnvänligt och grönt område med lekplats och goda parkeringsmöjligheter. Perfekt för dig som vill bo nära havet men ändå ha bekvämt avstånd till Oskarshamn. Här får du ett trivsamt och lättskött boende med allt på plats – redo att flytta in! SVEAFASTIGHETER Org. nr. Olof Palmes gata 13A 111 37 Stockholm
Property type
apartment
Rooms
2
Size
64 m²
Price
6 166 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Furnished
Yes
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
96 kr
The listing is located at Vattugatan, Påskallavik, Sweden
Loading map