3 rooms apartment of 90m² in Malå sameby

Prästgårdsvägen, 932 61 Malå sameby, Sweden

6 976 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-08-2025

apartmentfor rent in Prästgårdsvägen 12 , Lövånger, 932 61

Ort: Lövånger Objektnr.: Tillgänglig .m: Enligt överenskommelse Byggt: 1965 Våningsplan: 1 Dagar publicerad: 6 Antal sökande: 0 Bodirekt - Inga poäng krävs Balkong finns Hiss saknas Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Tvättmöjligheter: I samma hus Varm- och kallvatten ingår Väderstreck: Söderläge på balkong/uteplats Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

3

Size

90 m²

Price

6 976 kr

Rental period

Unlimited

Available from

15-08-2025

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Rural

Yes

Price per m²

78 kr

Map

The listing is located at Prästgårdsvägen, 932 61 Malå sameby, Sweden

Loading map