1 room apartment of 45m² in Boliden

Ringen, 936 31 Boliden, Sweden

4 725 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-03-2026

apartmentfor rent in Ringen 72 , Boliden, 936 31

Ort: Boliden Objektnr.: Tillgänglig .m: Enligt överenskommelse Byggt: 1982 Våningsplan: 2 Dagar publicerad: 90 Antal sökande: 0 Bodirekt - Inga poäng krävs +55-lägenhet Balkong finns Hiss finns Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Internetanslutning finns Tvättmöjligheter: I samma hus Varm- och kallvatten ingår Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

1

Size

45 m²

Price

4 725 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-03-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

105 kr

Map

The listing is located at Ringen, 936 31 Boliden, Sweden

Loading map