3 rooms apartment of 82m² in Härnösands domkyrkodistrikt

Härnösand, Härnösands Kommun, Sweden

8 048 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Artillerigatan 15 lgh 1202. 3 rum & kök - NSI Invest

Om hyresrätten Välkommen till en trivsam och välplanerad 3-rumslägenhet med centralt läge och närhet till vattnet. Här bor du med en genomtänkt planlösning som erbjuder rymliga rum och gott om förvaringsmöjligheter. Balkongen blir en naturlig plats för avkoppling, medan det generösa badrummet vilket bidrar till extra komfort i vardagen. Läget är svårslaget med närhet till allt du behöver – matbutiker, restauranger, gym och shopping finns inom bekvämt avstånd. Goda kommunikationer gör det dessutom enkelt att ta sig vidare, oavsett destination. Ett hem som kombinerar funktion, komfort och ett attraktivt läge på bästa sätt. Boende fakta Boarea : 82 kvm Antal rum : 3 rum Våning : 2, hiss finns ej Hyresavgift : 8048 kr. Inkl. El, värme & vatten

Property type

apartment

Rooms

3

Size

82 m²

Price

8 048 kr

Price per m²

98 kr

Map

The listing is located at Härnösand, Härnösands Kommun, Sweden

Loading map