Listed 3 days ago

4 rooms apartment of 99m² in Kristinehamn

Backvägen, 681 34 Kristinehamn, Sweden

8 682 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Backvägen 17 A

Från hyreshusen på Stenstaliden har man en fantastisk och storslagen utsikt över Kristinehamn med omnejd. Bostadsområdet är högt beläget och husen omges av mycket grönska i form av gräsmattor, buskar och träd. Äldreomsorg, förskola, fritids och grundskola finns alldeles inpå knuten. Efter en kort promenad på fem minuter kan man göra sina matinköp i den närliggande livsmedelsbutiken. Med stadsbussen, som stananr precis utanför husen, tar man sig enkelt till centrum. Ett stort antal parkeringsplatser, carportplatser och garage finns på området.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

99 m²

Price

8 682 kr

Price per m²

88 kr

Map

The listing is located at Backvägen, 681 34 Kristinehamn, Sweden

Loading map