Listed 4 days ago
Villagatan 16B, 515 70 Rydboholm, Sweden
5 476 kr / month
landlord’s description lägenheten består av 1 rum och innehåller diskmaskin, tvättmaskin, mm description of the area lägenheten ligger i natursköna rydboholm som ligger en mil söder om borås, till busshållplats är det inte mer än 50 meter. det är 2 km till viskafors centrum som innehar bland annat, affär, bageri, pizzeria, frisering, fotvård, bibliotek, blomsteraffär, bowlinghall, idrottshall, vårdcentral samt skola 1-9. barnomsorg ligger bara 100 meter från lägenheten närhet till naturskön badplats, motionsspår, elljusspår mm apartment properties kitchen shower dishwasher glazed balcony shared laundry room attic storage washing machine included in the rent cold water heating hot water
landlord’s description lägenheten består av 1 rum och innehåller diskmaskin, tvättmaskin, mm description of the area lägenheten ligger i natursköna rydboholm som ligger en mil söder om borås, till busshållplats är det inte mer än 50 meter. det är 2 km till viskafors centrum som innehar bland annat, affär, bageri, pizzeria, frisering, fotvård, bibliotek, blomsteraffär, bowlinghall, idrottshall, vårdcentral samt skola 1-9.
barnomsorg ligger bara 100 meter från lägenheten närhet till naturskön badplats, motionsspår, elljusspår mm apartment properties kitchen shower dishwasher glazed balcony shared laundry room attic storage washing machine included in the rent cold water heating hot water
Property type
apartment
Rooms
1
Size
50 m²
Price
5 476 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
110 kr
The listing is located at Villagatan 16B, 515 70 Rydboholm, Sweden
Loading map