2 rooms apartment of 53m² in Örebro

Brygghusgatan, 702 25 Örebro, Sweden

9 417 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Brygghusgatan 12, snabb inflytt!

Tillträde omgående eller 1/6. Snabb inflytt! Tänk på ev uppsägningstid. Kvarteret Mejerskan stod klart 2011. De tre fastigheterna på Ladugårdsängen har tillsammans 61 lägenheter och 37 parkeringsplatser. I direkt anslutning till byggnaderna finns fina öppna grönområden, förskolor och skolor och … Gå till fastigheten

Property type

apartment

Rooms

2

Size

53 m²

Price

9 417 kr

Price per m²

178 kr

Map

The listing is located at Brygghusgatan, 702 25 Örebro, Sweden

Loading map