Listed 2 days ago
Centrumgatan 12, 233 63 Bara, Sweden
9 498 kr / month
En 3:a med 2 våningar på vårt populära området på Centrumgatan i Bara. Golvet i badrummet ska bytas och köksluckor ska målas. Detta kommer vara klart innan ny hyresgäst flyttar in. Ingen annan renovering ska göras.
En 3:a med 2 våningar på vårt populära området på Centrumgatan i Bara. Golvet i badrummet ska bytas och köksluckor ska målas.
Detta kommer vara klart innan ny hyresgäst flyttar in. Ingen annan renovering ska göras.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
90 m²
Price
9 498 kr
Rental period
Unlimited
Available from
17-08-2026
Price per m²
106 kr
The listing is located at Centrumgatan 12, 233 63 Bara, Sweden
Loading map