Listed today

3 rooms apartment of 66m² in Kalmar

Riddaregatan 3B, 393 50 Kalmar, Sweden

7 361 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

Funkabo, Kalmar

Vid erbjudande delas – Nymålade väggar i hall, kök, sovrum 1, sovrum 2 och vardagsrum. – Köksluckorna slipas och lackas om. – Nytt parkettgolv i vardagsrum. – Ny spis, kyl och frys. Bor du hos Kalmarhem har du alltid tre (3) månaders uppsägningstid på ditt nuvarande bostadsavtal.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

66 m²

Price

7 361 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

112 kr

Map

The listing is located at Riddaregatan 3B, 393 50 Kalmar, Sweden

Loading map