Listed 4 days ago

4 rooms apartment of 110m² in Gothenburg

Kobbarnas Väg 17, 416 47 Gothenburg, Sweden

20 858 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-05-2026

Göteborg - 4rok - 13mån - 20.858kr/mån

4:a i Olskroken, 110 kvm – två balkonger & renoverad 2022 Jag hyr ut min fina fyrarummare i Olskroken på grund av samboskap. Lägenheten är 110 kvm och renoverades 2022, med ett modernt kök och ett fräscht badrum med dusch. Det är en rymlig och trivsam lägenhet med bra planlösning och fint ljusinsläpp. Här finns två balkonger, vilket är väldigt uppskattat – perfekt för både morgonkaffe och kvällar. Lägenheten har även två toaletter, vilket gör vardagen smidigare. Bostaden hyrs ut...

Property type

apartment

Rooms

4

Size

110 m²

Price

20 858 kr

Rental period

Unlimited

Available from

07-05-2026

Balcony

Yes

Price per m²

190 kr

Map

The listing is located at Kobbarnas Väg 17, 416 47 Gothenburg, Sweden

Loading map