4 rooms apartment of 107m² in Huddinge

Granitvägen 14A, 141 43 Huddinge, Sweden

9 340 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Granitvägen 14 A

Vårt största bostadsområde Stålhagen består av Graniten 1 och Gnejsen 1. Flerfamiljshusen består av två eller tre våningar, vissa hus har hiss. Här finns allt från små ettor till stora femrumslägenheter. Husen är belägna nära naturen med belyst gång- och cykelbana till sportcentrum med äventyrsbad. Även nära till de flesta av Hultsfreds skolor. Motionsslinga som är belyst året om finns nära bostadsomårdet. I området finns också öppen förskola och barnhälsovård. Från Stålhagen är det ungefär 1,5 km till centrum. I hyran ingår hushållsel. I detta område finns flera av våra möblerade lägenheter, dessa är till för våra hyresgäster vid behov av extra sängplatser. I området finns skärmtaksplatser med och utan motorvärmare. Digital-TV via Telia ingår och vi erbjuder ett öppet bredband via Z-market.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

107 m²

Price

9 340 kr

Price per m²

87 kr

Map

The listing is located at Granitvägen 14A, 141 43 Huddinge, Sweden

Loading map