Listed today
711 78, Sweden
6 167 kr / month
Granlidenplan ligger 5 minuters promenad från centrum av Guldsmedshyttan. Ett trevligt och mycket barnvänligt område med närhet tll naturen. Lägenheterna på andra våningen har balkong och på bottenvåningen finns en liten uteplats. är en gammal bruksort där du kan finna lugnet. Här är du nära naturen. Bra bussförbindelser både norr- och söderut. Här finns full service som affär, pizzeria, bensinmack, förskola och skola F-6. Vårdcentral, apotek, förskola och skola F-9 finns i Storå (3 km).
Granlidenplan ligger 5 minuters promenad från centrum av Guldsmedshyttan. Ett trevligt och mycket barnvänligt område med närhet tll naturen. Lägenheterna på andra våningen har balkong och på bottenvåningen finns en liten uteplats. är en gammal bruksort där du kan finna lugnet.
Här är du nära naturen. Bra bussförbindelser både norr- och söderut. Här finns full service som affär, pizzeria, bensinmack, förskola och skola F-6. Vårdcentral, apotek, förskola och skola F-9 finns i Storå (3 km).
Property type
apartment
Rooms
1
Size
61 m²
Price
6 167 kr
Rental period
Unlimited
Available from
31-07-2026
Balcony
Yes
Price per m²
101 kr
The listing is located at 711 78, Sweden
Loading map