Listed today

1 room apartment of 91m² in Hälleforsnäs

Hälleforsnäs, Flens Kommun, Sweden

8 516 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Grönviksvägen 4 B

I folkmun kallas huset för Gjutaren och den översta våningen har ett serviceboende och övriga delar har vanliga lägenheter. Mycket trevlig och lugn miljö med en prunkande och vacker innergård med grillplats. Totalt finns det 31 lägenheter i fastigheten fördelat om: • 12 st Rok • 13 st 2 Rok • 2 st 3 Rok • 4 st 4 Rok Hälleforsnäs är en av de kringliggande tätorterna i kommunen där vi har lägenheter till uthyrning

Property type

apartment

Rooms

1

Size

91 m²

Price

8 516 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Rural

Yes

Price per m²

94 kr

Map

The listing is located at Hälleforsnäs, Flens Kommun, Sweden

Loading map