1 room apartment of 34m² in Stockholm

Årstaskogs Väg 9C, 117 56 Stockholm, Sweden

12 650 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-02-2026

Hägersten-Liljeholmen - 1rok - tillsv - 12.650kr/mån

Årstaskogs väg 9 ligger i ett attraktivt och naturnära område i Årstadal, strax söder om Stockholms innerstad. Området präglas av närheten till Årstaskogen och Årstaviken med fina promenadstråk, grönområden och möjligheter till friluftsliv, samtidigt som stadens puls finns inom bekvämt räckhåll. I närområdet finns flera mataffärer, caféer, restauranger och serviceutbud. Liljeholmen med sitt stora köpcentrum ligger på kort avstånd och erbjuder ett brett utbud av butiker, restauranger, gym...

Property type

apartment

Rooms

1

Size

34 m²

Price

12 650 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-02-2026

Price per m²

372 kr

Map

The listing is located at Årstaskogs Väg 9C, 117 56 Stockholm, Sweden

Loading map