Listed today
Djurgårdsvägen, 612 83 Finspång, Sweden
5 841 kr / month
Hyresrätt på Djurgårdsvägen 5 B i FINSPÅNG med 2 rum (58 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Djurgårdsvägen 5 B i FINSPÅNG med 2 rum (58 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
5 841 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Rural
Yes
Price per m²
101 kr
The listing is located at Djurgårdsvägen, 612 83 Finspång, Sweden
Loading map