6 rooms house of 160m² in Karlshamn

Horsarydsvägen, 374 93 Karlshamn, Sweden

10 958 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-05-2026

house at Horsarydsvägen, Karlshamn

Property type

house

Rooms

6

Size

160 m²

Price

10 958 kr

Rental period

Unlimited

Available from

15-05-2026

Price per m²

68 kr

Map

The listing is located at Horsarydsvägen, 374 93 Karlshamn, Sweden

Loading map