5 rooms house of 134m² in Uppsala

Pimpstensvägen, 752 69 Uppsala, Sweden

25 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

house at Pimpstensvägen , Uppsala

Property type

house

Rooms

5

Size

134 m²

Price

25 000 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

187 kr

Map

The listing is located at Pimpstensvägen, 752 69 Uppsala, Sweden

Loading map