Hovsvägen, 592 40 Vadstena, Sweden
3 659 kr / month
Lägenheten ligger på våning 1. Hiss finns inte i huset.
Lägenheten ligger på våning 1.
Hiss finns inte i huset.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
3 659 kr
Rental period
Unlimited
Available from
14-06-2026
Elevator
Yes
Price per m²
114 kr
The listing is located at Hovsvägen, 592 40 Vadstena, Sweden
Loading map