Listed today

3 rooms apartment of 76m² in Öjebyn

Kanalgatan, 943 36 Öjebyn, Sweden

8 178 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kanalgatan 15 A

['Husen på Kanalgatan är byggda i två etapper. 1970 och 1976. Kanalgatan har lägenheter i storlekar från 1 rum och kokvrå till 3 rum och kök. Husen saknar hiss. Kanalgatan 3 och 5 har renoverats 2020 och bland annat fått nya avloppsstammar och badrum.']

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

8 178 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Elevator

Yes

Price per m²

108 kr

Map

The listing is located at Kanalgatan, 943 36 Öjebyn, Sweden

Loading map